Наточій Андрій

Презентація
Скачати проект


The main goal of this DSP project is to simulate the response of the semi- conductor Germanium detector.

In experimental and applied particle physics, nuclear physics, and nuclear engineering, a particle detector, also known as a radiation detector, is a device used to detect, track, and/or identify high-energy particles, such as those produced by nuclear decay, cosmic radiation, or reactions in a particle accelerator. Modern detectors are also used as calorimeters to measure the energy of the detected radiation. They may also be used to measure other attributes such as momentum, spin, charge etc. of the particles.

Гаранько Микита
Презентація
Скачати проект


Basic Idea

Taking the pre-amplifier signal from the Germanium detector. Acquisition with Arduino Due developer board. Data transmission using Ethernet protocol. Building and analysis of spectrum are implemented via Qt-based GUI.

Ходневич Віталій
Презентація
Скачати проект


Вимірювання гамма-випромінювання PIN фотодіодом BPW34.

Перший пристрій, яке приходить на думку, коли думаєш про вимірювання радіоактивності є трубки Гейгера-Мюллера. Тим не менше, ці трубки стає важко знайти і тим паче дорого, і навіть якщо вам вдасться дістати одну, ви все одно повинні знайти спосіб, щоб генерувати робочу напругу в кілька сотень вольт. Проте навіть скромний фотодіод, такий як BPW34 може бути використаний для виявлення рентгенівських променів і гамма-випромінювання.

Пядик Юрій
Презентація
Скачати проект


Плата YJ-DZ

Плата цікава тим, що на ній, окрім потужного FPGA чіпа Cyclone IV (Altera), розведено також USB мікросхему від Cypress. Даний документ описує процедуру налаштування робочого середовища для розробки та програмування прошивок як для FPGA так і для USB мікросхеми. Процес демонструється на прикладі BulkLoop, який перенаправляє назад потік даних з комп’ютера, попередньо їх інвертуючи.

Сухонос Даніїл
Опис
Скачати проект


Цифровий фільтр сигналу

У цьому проекті реалізовано 4 алгоритми фільтрації сходинкоподібних сигналів на мікроконтролері Arduino Due. Сигнал подається з генератора з періодом в 100 мс та шириною імпульса 50 мс на аналоговий вхід контролера.
Для каспа максимальна напруга вхідного сигналу не повиинна перевищувати 150 мВ. Вихідний (відфільтрований) сигнал зчитується з виходу ЦАПу мікроконтролеру та подається на осцилограф.