КЯФВЕ на “Інженерному фестивалі”
05.06.2026 в ліцеї №214 Оболонського району м. Києва проходив«Інженерний Фестиваль». У фестивалі були залучені 3 школи: Відокремлений структурний підрозділ “Дитяча інженерна академія” УДУ імені Михайла Драгоманова, школа №9 «Гармонія» Оболонського району м. Києва та ліцей №214 Оболонського районум. Києва. Також до фестивалю приєднались представники із ВНЗ Києва: НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (кафедри електронної інженерії) та КНУ імені Тараса Шевченка (Інститут Високих Технологій та Кафедра Ядерної Фізики та Високих Енергій).
Під час фестивалю представники КЯФВЕ ознайомили учнів із напрямами навчання та наукової діяльності кафедри. Школярам розповіли про можливості участі у сучасних дослідженнях з ядерної фізики, фізики елементарних частинок, комп’ютерного моделювання та застосування методів машинного навчання у фізичних дослідженнях. Особливу увагу було приділено практичним навичкам, які студенти можуть отримати під час навчання, роботі в наукових лабораторіях та перспективам подальшого професійного розвитку у сфері науки й високих технологій.
Слід відмітити дуже високий рівень зацікавленості дітей і представлених дитячих проєктів, гарну організацію і велику роботу колективу викладачів ліцею, організаторів фестивалю. Дуже порадувало обладнання ліцею на якому школярі можуть розробляти та втілювати свої ідеї цікавих фізичних проєктів. Окрема подяка вчителю фізики Людмилі Юріївні Іванченко за запрошення на фестиваль та підготовку гарних учнів із цікавими своїми STEM проєктами.





